O nás

Projekt Klubu Supernova vznikl na základě osobní zkušenosti partnerek  projektu. Linda je bývalá vrcholová basketbalistka, která zvládla přechod do druhé pracovní kariéry a stala se vyhledávanou profesionálkou v oblasti marketingu a PR komunikace. Michaela se po ukončení vrcholové manažerské kariéry, věnuje řadu let koučování manažerů a vrcholových sportovců a setkává se s jejich životními příběhy.

Michaela Sirotková

Míša je certifikovaná koučka, která se dlouhodobě věnuje rozvoji a koučování manažerů a mentální přípravě vrcholových sportovců. Má sama více než patnáctileté manažerské zkušenosti v mezinárodních firmách na vedoucích pozicích. Je připravena vám pomoci vyjasnit si vaše další směřování a pomoci nastartovat vaši druhou kariéru.

Linda Bilal

Linda je bývalou hráčkou basketbalu,  mezinárodní basketbalovou komisařkou a členkou ženské komise Fiba Europe v letech 2010—2014, miluje potápění, svou rodinu, přírodu a cestování a basketbal. Je zkušená profesionálka v oboru marketingu, obsahového marketingu a komunikace s více než 15 lety zkušeností na lokální i mezinárodní úrovni. Za svou práci byla mnohokrát oceněna nejen českou cenou za PR a Effie, ale i mezinárodní SABRE awards ,European Excellence Awards a Golden Drum.  

Kontaktujte nás

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.